DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Alperen Ocakları’ndan 'Ayasofya' açıklaması

İstanbul Alperen Ocakları üyesi bir grup, Ayasofya Müzesi önünde seçimlerden önce Ayasofya Müzesi’nin siyasi malzeme yapılmamasını istedi.

29.05.2015 08:33:22

İstanbul Alperen Ocakları üyesi bir grup saat 23.00 sıralarında Ayasofya Müzesi önünde bir araya geldi. Toplanan grup burada bir basın açıklaması yaparak seçimlere sayılı günler kala Ayasofya müzesinin ibadete açılma tartışmalarının yaşanmasına tepki gösterdi. Sık sık tekbirler getirerek sloganlar atan grup adında İstanbul Alperen Ocakları Başkanı Kürşat Mican bir açıklama yaptı. Seçimlerin yaklaşmasıyla Ayasofya'nın ibadete açılma huşunun gündem getirildiği öne sürülen açıklamada Ayasofya Müzesi'nin siyasi malzeme yapılmaması talep edildi. Açıklamanın ardından grup olaysız bir şekilde dağıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Murat AKSOY

'Bize İngiliz adamı değil, DAVA adamı lazım! o kadar seçim oldu parti kurucusuyum diyorsun ama destekleyen tek bir çalışman yok CHP bile Gül bize oy verebilir diyecek kadar uzaklaşmış bir parti kurucusu garip değil mi.dava adamlığın nerede kaldı.partiyi dava edinseydin yerinde duramaman gerekmez miydi.RTE durabildi mi yerinde bir omuz vereyim dedi her şeye rağmen..sıkıntıyı hissetmek hangisi acaba?Gül'ün bence en büyük hatası;konuşması gereken yerde konuşmayıp susarak Erdoğan'a sahip çıkmadığı izlenimi vermektir, unutulmamalıdır ki yaptıklarımız kadar yapmadıklarımızdan da sorumluyuz.'

Görüş Bildir Bizimle Paylaş