DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Alev Alatlı oy vereceği partiyi açıkladı

Yazar Alev Alatlı geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldığı Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü'ne dair yaptığı açıklamalarla büyük ses getirmişti. Alatlı, seçimlere 3 gün kala Twitter'dan yaptığı açıklama ile oyunu AK Parti'ye vereceğini açıkladı.

03.06.2015 13:15:06

Yazar Alev Alatlı Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Türkiye'nin önüne takoz konmasını istemiyorum, bu sebeple oyumu AK Parti'ye vereceğim." ifadelerini kullandı.

Usta yazar Alev Alatlı sosyal medyada yaptığı açıklamayla oyunun rengini belli etti.
 

trf

Sayın Cumhurbaşkanım oligarkları boşa çıkardınız

Yazar Alev Alatlı geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldığı Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü'ne dair yaptığı açıklamalarla büyük ses getirmişti.

Alatlı ödül konuşmasında şu sözleri dile getirmişti:

"Dünya 5'ten büyüktür. Beynelmilel medya kartellerinin, muhtelif strateji uzmanlarının nadan dünyalarından büyüktür. Sayın Cumhurbaşkanım siz ve ekibiniz dünyadaki bugün 1.5 milyon Suriyeli'ye kapılarını açtığınız için tarih sizi ayrı bir yere yazacak."

George Orwell ayağa kalkar sizi alkışlardı

Alev Alatlı sözlerine şöyle devam etmişti:

"Dünya 5'ten büyüktür dediniz ve tüm oligarkları boşa çıkardınız. Bugün George Orwell olsa sizi ayakta alkışlardı. George Orwell ayağa kalkar sizi alkışlardı Erdoğan'ın Birleşmiş Milletler'e yönelik olarak dünya beşten büyüktür sözünü hatırlatan Alatlı, Siz dünya beşten büyüktür dediğinizde George Orwell ayağa kalkar sizi alkışlardı. O yetmez Daniel Defoe de kalkar o da alkışlardı. Sizin sahici dostlarınız sanatçılar ve edebiyatçılar arasındandır."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Cemil AYDIN

Takiyyeciler sizi yine esip gürlediniz yelkenleriniz suya indi değilmi Siz küffara bir çakıltaşı bile atamazsınız sizin derdiniz İslami uyanışı baltalamak boğmak.Acem kurnazlarının İngiltere Lordlar kamarasındaki yeleri daima başköşede olmuştur yıllarca ABD ile gizli ittifakınız vardı biz biliyorduk artık ümmette bilsin ve sizin nasıl bir deccal olduğunuzu anlasın.İkiyüzlü acem kurnazları.BOP un yeni eşbaşkanı Ruhani Misyonu ne mi 1*Mezhep savaşı oluşturmak 2-Türkiyeyi Arap İslam dünyasından koparmak ve durdurmak 3-Model ülke olmasını engellemek

keskinkılıç

bir de duygusal zekası gelişkinler.

ömer karakuş

Çok doğru bir tespit ve karar demekki ünvanını boşa almamış bu memlekette çok okumuş cahil insan var.Bu hanım efendiyi biraz örnek alsınlar

murat hastürk

Bu oligarkları cemaat ile papaz olmadan önce görecekti,çıkarlar çatışınca pasta bölüşülemeyince, yolsuzluklar ortaya çıkmayınca olacaktı.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş