Albimo Alanyaspor'un sezon hazırlıkları

Albimo Alanyaspor'un sezon hazırlıkları

16.07.2015 18:42:43
PTT 1. Lig ekiplerinden Albimo Alanyaspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Afyonkarahisar'da yaptığı kamp çalışmalarının ilkini tamamladı.

Albimo Alanyaspor Kulübü'nden yapılan açılamaya göre, Afyonkarahisar'da yapılan 10 günlük kamp çalışmalarının son antrenmanı teknik direktör Erhan Altın gözetiminde gerçekleştirildi.

Teknik heyet ve futbolcular, antrenmanın ardından Ramazan Bayramı izni için kamp yapılan otelden ayrıldı. İkinci etap kamp çalışmalarını da Afyonkarahisar'da gerçekleştirecek turuncu-yeşilliler, 20 Temmuz Pazartesi günü kentte yeniden bir araya gelecek.

Teknik direktör Erhan Altın iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, "Takıma yeni dahil olan oyuncularla eskilerin kaynaşması, kuvvet, kondisyon, koordinasyon ve oyun taktiği anlamında mesafe kat ettik. İkinci etap kampta daha çok taktik çalışmalar ve hazırlık maçları yapacağız. Oyun anlayışımızı tam anlamıyla sahaya yansıtmak için çalışacağız. Eksiklerimizi gidererek Alanya'ya döneceğiz" ifadelerini kullandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ipolat

kaç yıldır içimiz yakıyor hainler elnide kadehle birbirimize düşüşümüzü zevkle izlerken biz kahroluyoruz. Şimdi Bu görüşme bir umut ışığı olurmu acaba diye mutluluktan içim içime sığmıyor, bu arada kardeş kavgasını körükleyenler de tek tek ortaya çıkarılırsa işte o zaman belimizi doğrultabiliriz. İNŞALLAH bu parçalanmışlığa bir son verilmesinin ilk hamlesidir. Allah hayırlara vesile kılsın.