DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Aktif Bank'ın finansman modeline Avrupa'dan ödül

Aktif Bank'ın finansman modeline Avrupa'dan ödül

19.06.2015 11:01:09
Aktif Bank, uluslararası finans kuruluşlarıyla işbirliği yaparak ülke ihracatına katkı sunduğu yenilikçi finansman modeli sayesinde iş ve finans dünyasının saygın yayınlarından olan Trade Finance Dergisi'nce "Yılın Anlaşmaları Ödülü"ne layık görüldü.

Aktif Bank'tan yapılan açıklamaya göre, bankanın yenilikçi finansman modeli, iş ve finans dünyasının saygın yayını Euromoney PLC grubunun Trade Finance Dergisi'nce düzenlenen yarışma kapsamında "Trade Finance 'Deals of the Year Awards' for EMEA" (EMEA Bölgesi, Yılın Anlaşmaları Ödülü) ödülüne değer bulundu.

Londra'da düzenlenen törende ödülü, Aktif Bank Finansal Kurumlar Grup Başkanı Muzaffer Suat Utku ile Aktif Bank Hazineden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Ünveren aldı. Banka, derginin uluslararası jürisince layık görüldüğü bu önemli ödüle, yaklaşık 200 aday arasından ulaştı.

Aktif Bank'a Trade Finance Dergisi'nin prestijli ödülünü getiren anlaşma, bankanın Türk ihracatçıları için geliştirdiği özel finansman modeli çerçevesinde, bir İslam Kalkınma Bankası kuruluşu olan ITFC ile imzalanmıştı. Ödül, Aktif Bank ile ITFC'nin yaptığı bu işleme verildi. Bu işlemle uluslararası kredibilitesi ve dereceleriyle öne çıkan Aktif Bank, İslam Kalkınma Bankası'ndan 125 milyon liralık bir kaynak sağlayarak bunu Türk ihracatçısı için kullandırıyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

zafer fatih

Suudiler ne kadar haysiyetsizse bu mecusiler on kat daha beter.Allah muhafaza Kabe bu türbeperest rafızilerin eline bir geçse evvela tüm sünnilere yasak getirirler. Sonra kabeyi bin çeşit ip, çaput, resim ve şekille doldurup mekkeli müşriklerin soktuğu o eski curcunaya benzetirler. Kabenin meydanında kendisini zincirlerle pataklayıp mezbahaya çevirenler dolup taşar. Bunlar Suriyede 300 bin masumu göz kırpmadan katlettiler. bir de utanmadan terörizmden bahsediyor efendisi ABD gibi. Senden ala terörist? Işid bile bunların yanında tertemiz kalır.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş