SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Akbank Sanat'tan çocuklara özel faaliyetler YouTube kanalından yayınlanacak

Akbank Sanat'tan çocuklara özel faaliyetler YouTube kanalından yayınlanacak
9.4.2020 11:00:19

Akbank Sanat, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında nisan ayı boyunca kültür sanat etkinliklerini "Akbank Sanat Evinizde" başlığı altında sosyal medya kanallarından sanatseverlerle buluşturacak.

Bu kapsamda çocuklara da özel bir içerik hazırlayan Akbank Sanat, eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmalarını, minik takipçilerinin beğenisine sunuyor.

Çocuk Atölyeleri sanat eğitmeni Barış Karayazgan'ın yürütücülüğünde çocukların evdeki malzemelerle, kendi kendilerine veya ebeveyn desteği alarak gerçekleştirebilecekleri atölyeler, Akbank Sanat'ın YouTube kanalından cumartesi günleri yayınlanacak.

Atölyeler kapsamında aralarında "Kendi Kitabını Yap", "Kitap Yazımı ve Kitap Resimleme", "Oyuncak Heykel Aktivitesi", "Evde Müzik Yap", "Maket Aktivitesi", "Evde Çizgi Film Yapmak", "İleri Dönüşümlü Kağıt Heykel Aktivitesi" ve "Mobil Heykel Aktivitesi"nin bulunduğu birçok program yer alıyor.

Ayrıca nisan ayı boyunca, her cumartesi, Akbank Sanat Dans Atölyesi eğitmenlerinden dansçı ve koreograf Bengi Yörük tarafından 4-6 yaş çocuklara özel mini egzersiz serisi, yine Akbank Sanat'ın YouTube kanalından paylaşılacak.


GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR