AK Parti'nin 18. yaşı kutlanacak! Gül ve Davutoğlu kutlamalara katılacak mı?

AK Parti, 23 Ağustos’ta 18'inci yaşını Genel Merkezde kutlayacak. Kutlamalarda 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu olmayacak.

13.08.2019 16:13:27

14 Ağustos 2001 yılında siyasi hayatına başlayan AK Parti, kuruluşunun 18'inci yılını kutlamaya hazırlanıyor. 14 Ağustos'un Kurban Bayramına denk gelmesi nedeniyle resmi etkinlikler 23 Ağustos'ta başlayacak.

18.yaş etkinliği kapsamında parti genel merkezinin terasında verilecek kutlama programına, bin kişi davet edildi. Davetli listesinde partinin son güncellenen 58 kişilik kurucu üyesi, milletvekilleri, büyükşehir ve il belediye başkanları ile parti il başkanları yer alıyor.

DAVUTOĞLU VE GÜL ETKİNLİKTE OLMAYACAK

Edinilen bilgilere göre, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile yeni parti kurma hazırlığı içerisinde bulunan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu etkinlikte olmayacak.

'TÜRKİYE SEVDASIYLA YAŞIMIZ HEP 18' AFİŞLERİ KULLANILACAK

14 Ağustos günü gazete ilanları ve billboardlarda “Türkiye sevdasıyla yaşımız hep 18” yazılı afişler yer alacak; hazırlanan 18. yaş klibi ekranlarda yayınlanacak. Aynı zamanda medyada ve sosyal medyada da Gençlik Kolları tarafından çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek.

YORUMLAR (0)

Yüzü kızarır dilleri tutulur. bunlarda gidecek cesaret yokki.:)kamera ardından bülbül gibi öterler.