DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

AK Parti'li Şamil Tayyar Uyardı: Darbenin A takımı iş başında

AK Parti Gaziantep Milletvekili Tayyar, 'Darbenin A takımı iş başında, pazarlık yapacaklar, bizi yeni bir tehlike bekliyor!' uyarısında bulundu...

6 Yıl Önce
2016-09-06 00:23:00

Beyaz TV'de önemli açıklamalarda bulunan AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, darbeciler konusunda ciddi iddialarda bulundu. Tayyar, darbeyi yapan A takımın halen işbaşında olduğunu öne sürdü.

T24'ün aktardığı bilgide; AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Beyaz TV'de katıldığı programda, "İsterlerse beni atsınlar, darbenin A Takımı iş başında” dedi. Darbeyi yapan A takımının halen işbaşında olduğunu da savunan Tayyar, "Pazarlığa oturacaklar. Talepleri olacak. Bizi yeni bir tehlike bekliyor" diye konuştu.

‘FETÖ' operasyonlarına değinen Gaziantep Milletvekili Tayyar, "B ve C Takımı operasyona takıldı, A takımı iş başında! Millet bizi 4 defa çakıldığımız yerden kaldırdı. Bunu ne zamana kadar yaparlar. Hala darbe tehlikesi var. Sayın Cumhurbaşkanımız iki İstihbarat zaafı var. Bunu eniştemden öğrendim" diyorsa tepeden değişiklik gerek. Operasyonlarda paralelci olmayanları eliyorlar. Daha dün birini ben kurtardım." ifadelerini kullandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (8)

hakkı

Bende sn tayyara katılıyorum,asıl tehlikeli olanlar,kamufle olanlar,demokrasi mitinglerinde ödül alanlardan tutta,en önde bayrak sallayanlar vs....endişe verici!

Nurettin Gür Ozanoğlu

Bilinmez düşman kim dost hangi safta. Kimler kimdir, kim kimdendir bilinmez.

mehmet selim polat

Darbeyi AKP yapti ama AKP yikilabilir.Iste O zaman Halk bir sey yapamaz.Allah diyenler,Fetocu diye yakalaniyor.Feto darbe yapti Hirsizligi ortaya cikardi,,Askeri darbeyi Feto Yapmadi.

huseyin

Bu adam ne iş yapar? Kuluçkaya yatırın, belki daha yararlı olur. Aldığı maaşı haketsin.

Kemal YAMAN

Sayın vekil doğru söylüyor.Ben bir emniyet mensubu olarak katılıyorum.Benim istediğim Efkan ALA nın ve kadrosu nun gitmesi idi. Efkan gitti. Kadrosu duruyor. Sayın Cumhurbaşkanı lütfen bana kulak ver.Bana da şuan Mob ing uyguluyor lar.

yusuf

Bütün illerde fetö operasyonu yapılıyor. Bu operasyonu yapan savcılar mit tarafından takip ediliyor mu acaba? Kimler içeri alınıyor? Alınanlar gerçekten fetöcü mü? Anladığım kadarıyla önemli noktalardaki yerlerde fetöcü diye dindarları atıyorlar. Yoksa alt kademede atılan; öğretmen, memur bunların %95 i fetöcü. Alt kademede fazla sıkıntı yok gibi.

Nurettin Gür Ozanoğlu

Bilinmez düşman kim dost hangi safta. Kimler kimdir, kim kimdendir bilinmez.

nazif çelik

bu süreçle ilgili çok doğru tespitleriniz var size katılıyorum oyun içinde oyun var paralel ile mücadeleyi yine paralelciler yapıyor

Görüş Bildir Bizimle Paylaş