DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

AK Parti’li kadınlardan suç duyurusu

AK Parti Mardin Kadın Kolları Başkanı Aynur Olgaç Öztekin, seçim kapsamında çalışmalarını yürütürken saldırıya uğradıkları gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

03.06.2015 15:16:44

AK Parti Mardin Kadın Kolları Başkanı Aynur Olgaç Öztekin, seçim çalışmaları kapsamında 25 kadınla gittikleri bir mahallede küfür ve taşlı saldırıya maruz kaldıklarını iddia etti. Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini anlatan Öztekin, kendilerine yönelik tehdit ve hakaretlerle ilgili Mardin Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduklarını, haklarını sonuna kadar arayacaklarını belirtti. Gördükleri şiddet nedeniyle çalışma yapamadıklarını dile getiren Öztekin, "Tavuğun başını kesip önümüze attılar. Olayın büyümemesi için karşılık vermedik. HDP'nin bir aracı sürekli peşimizdeydi, gençleri peşimize taktılar, taş attılar. Biz yine kapıları çaldık. Çocuklara şeker verdik. Şeker aldılar diye dayak yediler" dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Ali

Sisi bir at ve ortadogunun her ulkesinde buna benzer atlar coktur. Turkiyede bu at CHP dir bunu bilmemek icin hain olmak gerek.Soru; AK parti neden CanilHalkParti ile koalisyon yapma tesebusunde bulunuyor.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş