DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Temurci, Giresunlularla horon tepti

AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, 11'inci Giresun Günleri etkinliğine katıldı. Etkinlikte esnafları ziyaret eden İl Başkanının, vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirmesinin ardından sahnede Giresunlular ile horon tepmesi renkli görüntülere sahne oldu.

5 Yıl Önce
2017-04-03 10:35:03
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, 11'inci Giresun Günleri etkinliğine katıldı. Etkinlikte esnafları ziyaret eden İl Başkanının, vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirmesinin ardından sahnede Giresunlular ile horon tepmesi renkli görüntülere sahne oldu.

Giresun Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Federasyonu tarafından 30 Mart- 2 Nisan tarihleri arasında 11'inci Giresun Tanıtım Günleri etkinliği düzenlendi. Yenikapı Etkinlik Alanı'nda düzenlenen etkinliğe katılan İl Başkanı Dr. Selim Temurci'ye, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan ve Giresun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu eşlik etti.

Hep birlikte 'evet' diyeceğiz

Etkinlik alanında bir konuşma yapan Dr. Selim Temurci, "Burada bu güzelliği bize İstanbul'da yaşattığınız için federasyon başkanımız ile ekibine ve bütün Giresunlulara çok teşekkür ediyorum. İstanbul'da Giresunlu kardeşlerimizle zaman zaman bir araya geliyoruz. Giresun fındığın başkenti, kirazın da anayurdudur. Ancak Giresun evliyaların da şehridir. Seyyid Vakkas'ın torunlarıyla bugün İstanbul'da birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ülke olarak bir tarihi süreçten geçiyoruz. Bu tarihi süreçten geçerken vatan, millet, bayrak, ezan sevgisi zirve yapmış Giresunlu kardeşlerime diyorum ki biz 15 Temmuz gecesi nasıl bir ve beraber olduysak, 16 Nisan da o gecenin final gecesidir. O gece de inşallah bu ülkenin lideri ve Giresunlu kardeşlerimizle birlikte, el ele ve omuz omuza yürüyeceğiz. Daha güçlü bir Türkiye, demokrasi ve gelecek için hep birlikte 'evet' diyeceğiz" dedi.

Selim Temurci, Giresunlularla Horon Tepti

Konuşmasının ardından AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci'nin protokolün isteği üzerine Giresunlularla sahnede horon tepmesi renkli görüntülere sahne oldu. Etkinlik alanındaki esnafları tek tek ziyaret eden Dr. Temurci, vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirdi. İl Başkanına Giresunlu bir vatandaşın kemençe ziyafeti sunması da memnuniyetle karşılandı.

Temurci, Giresun helvası da kesti

Etkinlik alanında ziyaretlerini sürdüren İl Başkanı Temurci, Giresunluların hatıra defterine de günün anlam ve önemine binaen bir not yazdı. Keser ile Giresunlulara özel helvayı da parçalayan Temurci, alandaki engelli vatandaşlarla ilgilenmeyi de ihmal etmedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş