DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

AK Parti Ankara Milletvekili Şahin başkentlilere 'Eski Türkiye' gazetesi dağıttı

AK Parti Ankara Milletvekili Şahin başkentlilere 'Eski Türkiye' gazetesi dağıttı

7 Yıl Önce
2015-05-29 18:22:56
AK Parti Ankara Milletvekili ve Ankara 1. Bölge milletvekili adayı Fatih Şahin tarafından Başkentlilere 'Eski Türkiye' adlı gazete dağıtıldı.

Şahin, seçim çalışmaları kapsamında, AK Parti hükumetleri öncesinde Türkiye'de yaşanan olumsuzlukların gazete manşetlerine yansıyan haberleri içeren ve 'Eski Türkiye' adı verilen gazetenin dağıtımını gerçekleştirdi.

Kızılay AVM, Güvenpark, ve Gama İş Merkezi önünde gerçekleştirilen gazete dağıtımı etkinliğinde Şahin, vatandaşlara Türkiye'de eskiden yaşananları hatırlatırken, AK Parti'nin yeni Türkiye hedefindeki projeleri anlattı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Davetci

Bu filistin meselesini kaşidigimiz surece orda huzur olmayacak. Allah rizasi icin artik yeter. Israilin devlet olna hakkina saygi fuyalim. Peygamber efendimiz medinede yahudileri kabul etti onlara zarar vermedi. Hatta yahudilerin cenaze namazini bile kildi. Nedir bizdeki bu yahudi nefreti. Kalkip bazi cahiller simdi beni israili savunmakla suclamasin. Ben artik bu kin ve nefret bitsin kan dokulmesin diyorum. Ama kandan beslenenlerin gozu kan burudugu icin bana cok kizacaklardir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş