DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

AK Parti Adana milletvekili adayına bıçaklı saldırı

AK Parti Adana milletvekili adayına bıçaklı saldırı

7 Yıl Önce
2015-05-27 22:04:14
Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, bıçaklı saldırı sonucu yaralanan AK Parti Adana 12. sıra milletvekili adayı Ramazan Demir'i hastanede ziyaret etti.

Çelik, Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ziyaret ettiği Demir ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ziyaretin ardından gazetecilere açıklama yapan Çelik, Ramazan Demir'in, "lanetledikleri" bir bıçaklı saldırıya uğradığını anımsatarak, o günden bu yana hastanede tedavisinin sürdüğünü söyledi.

Demir'in sağlık durumunun iyi olduğunu, tehlikeli bir durumun olmadığını ancak biraz daha hastanede kalacağını anlatan Çelik, şunları kaydetti:

"Biraz önce de CHP 1. sıra milletvekili adayı Elif Doğan Türkmen'i aradım. O da lanetlediğimiz bir silahlı saldırıya uğradı. Onun da durumu iyiymiş. İnşallah bir an evvel o da kendi çalışmalarına kaldığı yerden devam edecek noktaya gelir. Ramazan Demir kardeşimiz de rahat, sohbet edebiliyor, hareket kabiliyetinde bir sıkıntı yok, ancak biraz daha istirahat etmesi gerekiyor. İnşallah içimize tam sinecek duruma geldiği zaman buradan taburcu edilecek.

Bir kez daha geçmiş olsun diyoruz, her iki adayımıza da. Maalesef bu saldırılar hiç olmasın isterdik ama oldu. Allah hepsini çoluk çocuğuna bağışlasın. Biz hangi adaya bir saldırı yapılırsa bunu kendimize yapılmış sayarız. Seçim güvenliği için elden gelen her şey fazlasıyla yapılıyor. Fakat maalesef bu tip gözden kaçan ya da hiçbir şekilde kontrol edilemeyecek durumlar da olabilir. Hepsinin ailelerine de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. İnşallah bundan sonra seçime kadar herhangi bir kaza, bela olmadan yolumuza devam ederiz."

Çelik, Demir'in ne zaman çalışmalara başlayacağı yönündeki soruya ise "Ben ona 'kalk' dedim, o da kalkmaya niyetli hemen ama önemli olan burada hocalarımızın ne dediği. Fakat kendisini bugün çok iyi gördüm. İnşallah yarın daha iyi olacak. Ne zaman kendisini iyi hissederse... Ama gayet müsterihiz. Ailesine de geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. inşallah yakın zamanda çalışmalara başlayacak" şeklinde cevap verdi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

kayseri

Yikilsin zulmun kalesi kurtulsun Kurt kardeslerimiz. Yillardir turkiye sirf kurt korkusu yuzunden irak ve suriyedeki turkmenleri de kullaniyor onlari tetikvi olarak yetistiriyor. Bu kurt fobisi biz turkleri ruh hastasi yapti. Nerde bir kazanim elde ediyorlarsa hikumet o kazanimlari yok etmek icin akla mantiga sigmayan her yola basvuruyor. Kardeşiz ya :)). Bir kürt halen bizimle nasil olur da kardeş kalabiliyor sasiriyorum vallahi

Görüş Bildir Bizimle Paylaş