DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da

02.06.2015 23:42:43
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, seçime dört gün kaldığını belirterek, "Şafak dört. Bu dört günü çok iyi değerlendireceğiz, koşarak, enerjimizden hiçbir şey kaybetmeden çalışacağız" dedi.

İslam, Adapazarı ilçesinde bir tesiste düzenlenen Sandık Görevlileri Eğitim Programı'nda, yeni Türkiye'nin tarihini hep birlikte meydana getirdiklerini söyledi.

"7 Haziran günü, bu tarihi kaleme alacak olanlar sizlersiniz" diyen İslam, "En önemli görev sizde. Tarihi hep beraber yaptık, Allah'ın izniyle sizler yazacaksınız. Onun için hepinize başarılar diliyorum. Allah muvaffak etsin, göz açıklığı versin, hiçbirimizi şaşırtmasın, gaflete uğratmasın, vazifemizi tam anlamıyla başa çıkarmayı nasip etsin" ifadesini kullandı.

İslam, bugüne kadar herkesin çok güzel çalıştığını dile getirerek, şunları söyledi:

"Şafak dört. Bu dört günü çok iyi değerlendireceğiz, koşarak, enerjimizden hiçbir şey kaybetmeden çalışacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da motivasyonumuz çok yüksek olacak. İnşallah eşimize, dostumuza, herkese sandık başına gitmeyi tavsiye edeceğiz çünkü şu andan itibaren en önemli işimiz, bütün seçmenimizi sandık başına götürmek. Bizim oy oranımızın yüksek olması, yeteri kadar seçmenimizin sandık başına gitmesiyle orantılı. Onun için bu AK Parti açısından çok mühim. Bütün seçmenlerimizin yüzde 90-95-100 seçmenimizin sandık başına gitmesi gerekiyor. Bunun için de inşallah elimizden gelen gayreti şu andan itibaren göstereceğiz."

Ekonomi alanında ciddi çalışmalar yaptıklarını vurgulayan İslam, 13 yılda kasaları doldurduklarını, Türkiye'yi zengin ülke yaptıklarını söyledi.

Vatandaşlara "sizden 4 yıl istiyorlar" diyen İslam, "Gelip yiyip, içip, çekip gidecekler. Müsaade edecek misiniz? İnşallah buna müsaade etmeyeceğiz. Borcu ödeyen, düşmanı yenen, malı mülkü biriktiren biziz. İnşallah bunun hepsini, yüce milletimizin yararı için önümüzdeki dönemde de harcamayı, milletimize yeniden ve yeniden hizmet etmeyi Allah bize nasip eylesin. Bu millete emeğinizi helal edin" şeklinde konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

nurettin çardak

D.Bakır mitinginde katil Orhan GÖNDER Adıyaman harhar caddesinde fırıncı bir babanın oğludur. Anne Yozgatlı, sünni ve Türktür. Baba kürt ve alevidir. Annesi kendine göre yetiştirdi ve aile ışide katıldığını 1 yıl önce emniyete ve savcılığa bildirdi. Polis biliyordu ama yakalamadı. Bu polisler nereye bağlıdır araştırılmalı.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş