DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Düzce'de

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Düzce'de

7 Yıl Önce
2015-05-26 18:57:13
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Akçakoca Türk Kızılayı Konukevi'ni ziyareti ederek, yaşlılarla sohbet etti.

Partisinin Düzce'deki seçim çalışmalarına katılan İslam, Akçakoca ilçesinde çarşı esnafını ziyaret etti. Esnafın sorunlarını dinleyen İslam, yolda karşılaştığı vatandaşlarla sohbet etti.

Daha sonra Türk Kızılayı Konukevi'ni ziyaret eden İslam, burada yaptığı konuşmada, yaşlıların rahat edebilmesi için eksikliklerin ivedilikle giderildiğini belirterek, şu anda eksiklik bulunmadığını söyledi.

Yatalak hastaların odalarına giderek yaşlılarla sohbet eden İslam, daha sonra önceden belirlenen 3 ailenin evini ziyaret etti.

İslam, AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilatı üyeleriyle gerçekleştirdiği kısa toplantının ardından kentten ayrıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

kürdistan

Ali Şahine; Ulusal Bir Kurt devleti fitnenin basi degil islamin kalbi olacaktir. Senin hibi turk irkcisi ve sovenistlerin iftiralari ve fitneleri Kurtler icin hicbir anlam ifade etmez. Senin destek verdigin katliamci ve tecavüzcu isid soysuzlari Allahin lanetine mustehaktir. Siz Kürt düsmanlarinin bu iftira ve hezeyanlari ike bize olan kalleslik ve ihanetinizi daha iyi anlamaya basladik.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş