DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

16,1690 ₺

EURO

17,3358 ₺

ALTIN

967,89 ₺

BİST

2.375,00 ₺

Ahmet Edip Uğur profilinden 'Balıkesir Belediye Başkanı' ibaresini kaldırdı

Ak Parti'de yaşanan 'istifa' tartışmalarının kilitlendiği isim Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Erdoğan ile dün yaptığı görüşmenin ardından Twitter'dan 'Balıkesir Belediye Başkanı' ibaresini kaldırdı.

5 Yıl Önce
2017-10-06 09:16:35

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İran ziyareti öncesi düğmeye bastığı 'istifalara' ilişkin birkaç gündür süren tartışmaların odağındaki isim Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur konuştu! Uğur, yazılı bir açıklama yaparak “istifasının istendiğine” dair haberlerin gerçek dışı olduğunu söyledi.

ERDOĞAN'DAN KRİTİK GÖRÜŞMELER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istifasını istediği iddia edilen 6 belediye başkanından biri olan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Erdoğan ile görüştü.

BİO'DA ARTIK 'BELEDİYE BAŞKANI' YOK

Edip Uğur'un görüşmenin ardından Twitter hesabından "Balıkesir Belediyesi Başkanı" ifadesini kaldırması dikkatleri çekti.

ekran-alintisi-1507233977

 

.

YORUMLAR (2)

(2)Halbuki sevda tek , maşuk bir meşale aşık etrafında bir pervane…Maşuk bakmaz aşığın güzel yada çirkin ;kral yada çöpçü olduğuna.Bakar onun yüreğinin en derinine ,onun için nasıl çarptığına uğruna neleri feda ettiğine.Yolunuz her zamankinden daha açık ve aydınlık olsun . dualarımız sizinle sayın cumhurbaşkanım

(1)Sanırım herşey insanın içindeki çocuk ruhu kaybettiği anda başlıyor. Önce küçücük şeylerden haz almamaya başlıyorsun . sonra daha fazlasını istiyorsun ,yetmiyor daha fazlası ve oda yetmiyor sonuçta senin fazlan uğruna bir yerde çocuklar açlıktan ölüyor bir yanda insanlar birbirini öldürüyor .Ve dünya tozduman kan revan sırf sen daha fazla elde et diye.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş