DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

AGÜ Spor yeni sezon hazırlıklarına başladı

AGÜ Spor yeni sezon hazırlıklarına başladı

7 Yıl Önce
2015-08-24 15:15:36
Kadınlar Basketbol Süper Ligi (KBSL) ekiplerinden Abdullah Gül Üniversitesi'nde (AGÜ Spor), başantrenör Ayhan Avcı, yeni sezonda hedeflerinin ilk üç takım içerisinde yer almak olduğunu söyledi.

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan AGÜ Spor'da Türk basketbolcular ve teknik heyet Memorial Kayseri Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti.

Kontrollerde kan örneği veren kırmızı-beyazlı oyuncu ve teknik heyet, daha sonra göz, kulak-burun-boğaz, ortopedi, göğüs hastalıkları ve genel cerrahi polikliniklerinde muayene edildi. Akciğer röntgenleri de çekilen basketbolcular, son olarak eforlu EKG testine girdi.

Kontrollerden sonra gazetecilere açıklamalarda bulunan başantrenör Avcı, yeni sezon çalışmalarına başladıklarını söyledi.

Yeni sezona en hazır şekilde girmek için yoğun bir çalışma döneminin kendilerini beklediğini vurgulayan Avcı, "Güzel bir sezon olacağını düşünüyorum. Hedefimiz bu sene de ilk üç içerisinde olmak. Geçen sene bir ilki başardık, final oynadık, bu sene daha da ileriye gidebilir miyiz ona bakacağız. Tabi kolay iş değil, ligde çok kaliteli takımlar var. Amacımız birinci planda ilk üçün altına düşmemek. Bunu uzun yılardır başarıyoruz. Umarım bu sene de gerçekleştiririz" diye konuştu.

Avcı, FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandıklarını da sözlerine ekledi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş