SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMSPORÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜREMLAKEĞİTİMFOTOVİDEO
Afrin İHA'ların kıskacında

Afrin İHA'ların kıskacında

TSK, PYD'nin Afrin'deki faaliyetlerini İHA'lar aracılığı ile takip ediyor.

Afrin İHA'ların kıskacında
11.10.2017 22:16:37

İdlib'de güvenliğin sağlanması için harekete geçen Türk Silahlı Kuvvetleri, bir yandan da Afrin operasyonu için bölgedeki hazırlıklarını sürdürüyor.

İHA'LAR TAKİPTE

İdlib'de çatışmasızlık bölgesinde intikale devam eden Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin'i de kıskacı altına almış durumda. Afrin üzerinde gün boyu uçan İnsansız Hava Araçları, PYD'nin her türlü faaliyetini havadan takip ediyor.

harita

MEVZİLER TEK TEK TESPİT EDİLİYOR

Günde 24 saat görüntü kaydeden İHA'lar gerekli istihbarat çalışmalarını havadan izleyip, yeni bir mevzinin kazılıp kazılmadığını tespit ediyor.


    YORUM YAZ

YORUMLAR

/ 14.10.2017 00:25:11
Ya haber doğru ise,gazeteye bu hakaret neyin nesi?Türkçen zaten desen zayıf ve sıfır.Sığır çobanı dahi böyle küfür etmez.Nerden biliyorsun?Kalleş ABD'ye karşı rus kalleşi ile olmak zorunda kaldıkReis belki inancının verdiği duyguyla İdlib'te kimsenin burnunu kanatmaz.Rusya ateşkesi bozan şii milisler ve Esed haydutlarına aylar önce kızıp yaptırım yaptı,unutma.Ha Rusya ve Esed ve İran,Türkiye'yi kullanıp Müslümanlara bir tuzak kurarlarsa,Allah'ın onların tuzakları üzerinde güzel tuzakları vardır.Ama cumhurbaşkanımız yaş tahtaya basmaz ve inşallah sonu İslam ve Müslümanlar için hayırlı olur.
/ 13.10.2017 15:28:05
Birde şu hatırlatmada bulunayım Kore savaşında bir harekat esnasında bizimkileri arkadan takip eden sonrasında sıcak çatışma ortasında korkup geri geri kaçan ABD askerlerine savaştan kaçılmaz mantığıyla hareket eden bizimkilerin en kötü sürpriziyle ABD askerlerinin kaçının sonu nasıl olmuş araştırsın bakalım.
/ 13.10.2017 15:22:22
Sayın yönetici bu aşağıdaki söze nasıl müsade edersiniz.Madem ki oldu bu cevaba müsahade edin.Kendime yakıştırmadan da olsa altakinedir sözüm.Şimdisen özür diler söze başlarım.Belli ki aşağıdaki vatandaşla ilgili büyük bir Amerikan acı tecrübesi söz konusu.Madem bu kadar emin konuşuyor nerde nasıl olmuş bilmiyorum belli ki üstünden Amerikalılar geçmiş.K..ının acısı bundan anlaşılan.Unutamamış belli zübbe çocuğu.Üzüldüm gerçekten.Merak etmesin biz düşmanımıza arkamızı dönmeyiz önümüze süreriz.Bu kadar yiğit de meydana çıksın öyle konuşsun.
/ 11.10.2017 22:58:20
ulan bari yalaniniz biraz uysunbe serefsiz bezebekler kanemici canavarlae serefsiz adiler müslüman düsmani haydutlar siz bukadar yalan neden yaziyorsunuz niye bukadar namusuz namunuzu satmis insanlarsinizhadi fakir cocuklari emirkuludur giti oraya dokundugunuzdan Amerika sizin götünüzü siker bunu biliyormusunuz bilipte neden yaln sölüyorsunuz bunu sizingibi serefsizler basimiza getirmedimi
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR