Adana Demirspor'da transfer

Adana Demirspor'da transfer

14.07.2015 16:13:57
PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, Kayserispor'dan Anıl Taşdemir'i renklerine bağladı.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, transfer çalışmalarında titizliğini sürdüren ve ince eleyip sık dokuyan Adana Demirspor Kulübü, Kayserispor'dan orta saha oyuncusu Anıl Taşdemir'i transfer etti.

Kulüp başkanı Sedat Sözlü, 21 yıllık şampiyonluk özlemine son vermek adına gece gündüz demeden hassasiyet içinde çalıştıklarını belirterek, "Transferde Osman hocamızın verdiği önemli isimleri kadromuza dahil ederek, hemen kampa gönderiyoruz. Bir an önce yeni sezona hazır olması için büyük gayret sarf ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Adana Demirspor Teknik Direktörü Osman Özköylü de çok önemli bir futbolcuyu renklerine bağlamanın verdiği mutluluğu yaşadıklarını kaydetti. Anıl'ın bu ligde şampiyonluk yaşamış bir kadronun önemli bir oyuncusu olduğuna dikkati çeken Özköylü, takımın, Anıl ile daha da güçleneceğini kaydetti.

Anıl Taşdemir de Adana Demirspor camiasının ve taraftarının ne kadar büyük olduğunu bildiğini anlatarak, "Bu önemli camianın bir parçası olmaktan dolayı mutluyum. Formanın hakkını sonuna kadar vermek ve bu camiaya layık olmak için sonuna kadar mücadele edeceğim" ifadelerini kullandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Ferhat Aydın

Türk siyasi tarihinde kalitesi ve kişiliğiyle haklı bir yer edinmiş müstesna bir kişilik. Böyle güzide şahsiyetlerin değerinin bilinmesi beni çok sevindirdi. Siyaseti millete hizmet etme aracı olarak gören,koltuk sevdası olmayan bir siyasetçi. Umarım bazılarına örnek olur. Yeni görevinde başarılar temenni ederiz...