DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Adana'daki trafik kazası

Adana'daki trafik kazası

7 Yıl Önce
2015-06-01 10:07:15
Adana'da dün kamyonetle cipin çarpışması sonucu yaralanan 4 kişiden biri hastanede yaşamını yitirdi, hayatını kaybedenlerin sayısı 5'e yükseldi.

Kazanın ardından Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Mehmet Yıldırmaz, müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Dün, Adana-Karataş yolunun Havutlu Mahallesi mevkisinde, Özgür Yüzgeç yönetimindeki 01 BB 399 plakalı cip, Hakan Yıldırmaz'ın kullandığı 01 BEG 622 plakalı kamyonetle çarpışmıştı.

Kamyonet sürücüsü ile aynı araçta bulunan Mehmet Yıldırmaz (59), Kazım (60) ve Yıldız Ant (55), kaza yerinde hayatını kaybetmiş, 4 kişi yaralanmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

abdullah

Ey islamoglu daha irani hizbullahi tanımıyor musun alim diye geciniyorsun bir cemaatin basindasin devrim ne idi nasıldı şimdi sana anlatsam mezheb taassubu yapıyorsun diyeceksin kör ve basiretsiz mısın yoksa sinsi bir planci mi bilmiyorum ama ummetin fesadi için çalışandan farkın abdestli olmandir Allahın huzurunda ben senden davacı olacağım bozdugun zihinleri ifsad ettiğin gençleri Allaha şikayet edeceğim ve peygambere de...

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş