DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Adana'daki cinayet

Adana'daki cinayet

7 Yıl Önce
2015-05-31 19:29:15
Adana'da kendisine küfür eden arkadaşını boğarak öldürdüğü, cesedini benzin dökerek yaktığı iddiasıyla adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı.

Bir içecek firmasında çalışan 27 yaşındaki Soner Çığıraçan'ı boğarak öldürdükten sonra yaktığı iddia edilen B.B, savcılıktaki sorgusunun ardından tutuklama talebiyle mahkemeye çıkarıldı.

Mahkemece tutuklanan B.B, cezaevine gönderildi.

Adana'da işe gitmek için 22 Mayıs'ta evden ayrılan Soner Çığıraçan'ı, ailesinin kayıp başvurusu üzerine arama çalışmaları başlatılmış, cesedi Karaahmetli Mahallesi yakınlarında bir ağacın altında boğularak öldürüldükten sonra yakılmış halde bulunmuştu. Ekipler, yaptıkları çalışmada Çığıraçan'ın arkadaşı B.B'yi gözaltına almıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Mirkan memuzini

Adil Kalem nickliye,iftira atmak kolaydir ama adil olmak zordur. Kürtler hangi turkmeni katletmis. Sen kurtlere boyle bir iftira atmaya utanmiyor musun. Kurtler suriyede ve irakta Tutkmrn kadinlarini ve cocuklarini da koruyorlar. Hem de sizler iside destek verirken.Allah mazlumin yanindadir. 100 yildir Kürtlere irak iran suriye ve kurdistanda zulmediyorsunuz. Ustune ustluk havuz medyasi ile irkci ve iftiraci kaynaklardan uyduruk propagandalarla Kürtlere iftira atiyorsunuz. Allah her daim Kürtleri sizin şerinizden korusun.Artik gozunuzu acin ve resmi yalanlara kanmayin.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş