SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMSPORÇEVİRİSAĞLIK5 SORUKÜLTÜREMLAKFOTOVİDEO
Abdullah Gül'ün oğlu referandumda 'Hayır' dedi

Abdullah Gül'ün oğlu referandumda 'Hayır' dedi

Abdullah Gül’ün İngiltere’de master yapan oğlu Mehmet Emre Gül’ün oy verdiği sandıkta iki seçmen oy kullandı ve ikisi de ‘hayır’ dedi.

Abdullah Gül'ün oğlu referandumda 'Hayır' dedi
20.04.2017 21:43:12

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün 26 yaşındaki oğlu Emre Gül, 13 Nisan günü öğle saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı Gümrük Kapısı'na gelerek oyunu kullandı.

Gül, kendisi ile birlikte bir kişinin daha oy kullandığı sandıkta, görevlilerle fotoğraf da çektirdi.

SANDIKTA 'EVET' YOK

Toplamda iki oy kullanıldı, sandıktaki oyların ikisi de 'Hayır' çıktı ve Mehmet Emre Gül'ün de ‘Hayır' oyu verdiği anlaşıldı. Durumun ortaya çıkmasıyla bazı sosyal medya kullanıcıları “Şaşırdık mı, kesinlikle hayır. Aksine evet dese şaşırırdık” diyerek tepki gösterdi.

GÜL'ÜN BASIN DANIŞMANI: BİLGİM YOK

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün basın danışmanı Ahmet Sever ise SÖZCÜ'nün sorusu üzerine Mehmet Emre Gül'ün İngiltere'de master yaptığını yurda dönüşünde sınır kapısında oy verdiğini belirterek ”Başkaca bir bilgim yok” dedi.


    YORUM YAZ

YORUMLAR

nevzatyavaşcan / 21.04.2017 09:31:46
insan oğlu şüphesiz ki ALLAHA karşı nankördür. hele insanın insana nankörlüğü... Tayyip bey Abdullah Gülü aday gösterdiğinde kim bilir NİSA GÜL VE EMRE GÜL NE KADDDDAR SEVİNMİŞ VE GÖBEK ATMIŞLARDIR. O GÜN BU KİŞİLER ABDULLAH BEY ile zirvede kaldılar sonra ne görelim... EMRE GÜLe sıradan biz kızı bile vermem. EMRENİN HİÇ BİR ÖZELLİĞİ YOK YOOK... AZİZ OLAN BİZİZ MİLLLET AZİZDİR. TÜM YETMELERE HATIRLATILIR.
Osman cosar / 20.04.2017 22:33:40
Gitsinler ingiltere master yapsınlar.İngiltere master yapan bir insan evet diyecektimi saf olmayin.2007 keşke reis aynı cevabı gül kardeşine deseydin . 50 derecede sıcakta dolasmasaydı.Gül deyimle ülkeyi kutuplastirmasydı.gül dış işleri Bakanı olmaya devam etseydi
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR
TİMETÜRK BİYOGRAFİ

Timeturk.com

Sayfamızı Facebook'tan takip edin.