SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORBİSİKLETÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Abdullah Gül'ün kararı belli oldu

Abdullah Gül'ün kararı belli oldu

Eski Ekonomi Bakanı Ali Babacan'a perde arkasında destek verdiği ileri sürülen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den dikkat çeken bir açıklama geldi.

Abdullah Gül'ün kararı belli oldu
12.11.2019 17:00:55

AK Parti'den istifa ettikten sonra yeni bir parti için çalışmalarını hızlandıran Ali Babacan'ın partisine eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül destek vereceğini açıkladı. Ayrıca Babacan'ın yeni partiyi Aralık ayının sonuna kadar kuracağı bildirildi.

Babacan'a yakın kaynaklar tarafından yeni partinin detayları belirtildi. Kaynaklar tarafından partinin kurucular kurulunun 60-70 kişiden oluşacağı, tüzük ve programının hazır olduğu, genel merkez binası için de dört ayrı alternatifi değerlendirildiği belirtildi.

ABDULLAH GÜL DESTEK VERECEK

Yeni Akit'in haberine göre; 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yeni partide yer almayacağı ancak destek vereceği belirtildi. Bu konu hakkında Abdullah Gül'ün şu açıklamaları yaptığı ifade edildi:

"Ben her türlü desteğe hazırım. Gerek fikir verme anlamında gerekse de bazı isimlerin partiye desteğini sağlama ve ilişkileri yürütme anlamında destek vereceğim."

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ

YORUMLAR

/ 13.11.2019 09:40:16
PARTİLER ÜSTÜ GÖRÜNTÜSÜ MÜ VERMEK İSTİYOR, REİS'LE GAZETECİLERE FOTOĞRAF ÇEKTİRİRKEN GÖKLERE, UFUKLARA BAKARAK İÇİNDEKİNİ DIŞARI TAAA O ZAMANLAR VURAN, ANECDET SEZER'İN REİS'LE BERABERKEN VERDİĞİ GÖRÜNTÜ ÇİZGİSİNİN TIPATIP AYNISINI YANSITAN VEFASIZ, KADİR, KIYMET BİLMEZ GÜL?!..
Hasan / 13.11.2019 00:58:41
Yıllardır ne yapacağına karar veremeyip yabancı fitnecilerin ağzından çıkacak emirleri bekleyenler zavallı... Büyük fitne için yedekte tutuluyor demek ki...
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR