SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMSPORÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜREMLAKEĞİTİMFOTOVİDEO
'Abdullah Gül'ün çıkış yapması an meselesi'

'Abdullah Gül'ün çıkış yapması an meselesi'

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski danışmanı Ahmet Takan, 'Abdullah Gül'ün çıkış yapması an meselesi' dedi.

'Abdullah Gül'ün çıkış yapması an meselesi'
26.12.2017 15:23:37

Takan, Yeniçağ gazetesinde yayınlanan "Saray, Bahçeli'den kurtulmak için yeni formül buldu!.." yazısında "Abdullah Gül'ün çıkış yapması an meselesi" diye yazdı.

İşte yazının ilgili bölümü:

Kaotik bir ortamda gerginliğin artarak devam ettiği siyasetin kulislerinde -özellikle AKP'de- Abdullah Gül'ün çıkış yapmasının "an meselesi" olduğu konuşuluyor. İktidar kulislerinden pompalanan söylentilere göre, Abdullah Gül, R. Erdoğan'a "gidişatın çok kötü ve tehlikeli olduğunu, bundan vazgeçmesi gerektiği" konusunda çok dil dökmüş ancak "dinletememiş." Yine iddialara göre, "Abdullah Gül, yakında, bir yanına Ali Babacan'ı diğer yanına eski bir yüksek yargı organının başı olan ismi alarak açıklama yapmaya hazırlanıyor"muş!.. Dediğim sırada... Abdullah Gül'ün sosyal medya üzerinden son KHK'larla ilgili gayet nazik kıvamda yaptığı açıklama, haber kanallarının ekranlarına alt yazı olarak düştü. Dur bakalım ne olacak?..


      YORUM YAZ

  YORUMLAR

  vatandaş / 27.12.2017 01:54:13
  bu millet size bu emaneti tekrar vermez.vesselam
  ahmet şenlik / 26.12.2017 21:56:02
  2. eklemeddinin gelmesi yakiin demekki...
  / 26.12.2017 15:33:40
  Buyursun yapsınlar. Millet nezdinde karşılıkları var mı görsünler. Tayyip bey şahsında milletin tercihinin aleyhinde olanlar gaz verip duruyorlar. Bir zamanlar ak partide yer alıp Tayyip bey sayesinde bir yerlere gelenler gaza gelip kendilerini bir şey zannetmişlerdi şimdi durumları ortada..
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR