ABD'li şarkıcı Miley Cyrus: Uzaylılar tarafından kovalandım

ABD’li şarkıcı Miley Cyrus, 'bir tür UFO' tarafından kovalandığını ve ardından bir uzaylıyla göz göze geldiğini iddia etti

27.10.2020 15:26:24

ABD'li şarkıcı Miley Cyrus, 'bir tür UFO' tarafından kovalandığını ve ardından bir uzaylıyla göz göze geldiğini iddia etti.

Interview dergisine konuşan Cyrus, "Arkadaşımla San Bernardino'dan geçerken bir çeşit UFO tarafından kovalandım" dedi.

Uyuşturucu kullanmış ABD'li şarkıcı Cyrus, geçmişte 'bir tür UFO' tarafından kovalandığını iddia etti. Kovalamacının ardından bir uzaylıyla göz göze geldiğini söyleyen şarkıcı, bahsettiği karşılaşmanın 'kendisini çok kötü ettiğini' belirterek 'bir daha asla eskisi gibi gökyüzüne bakamayacağını' söyledi.

"Ne gördüğümden oldukça eminim" diyen şarkıcı, aynı gün, karavanda yaşayan bir adamdan uyuşturucu alıp içtiklerini de söyledi.

'Göz teması kurduk'

Gördüğü UFO'nun, sarı renkte parlayan ve uçan bir kar küreğine benzediğini iddia eden Cyrus, şöyle devam etti:

"Uçtuğunu ben de arkadaşım da gördük. Yolda başka birkaç araba daha vardı ve onlar da bakmak için durdular, bu yüzden gördüğüm şey gerçekti. Esasında kendimi hiç tehdit altında hissetmedim, fakat uçan nesnenin önünde oturan bir varlık gördüm. Bana baktı ve göz teması kurduk ve bence aslında beni sarsan buydu, tam olarak anlayamadığım bir şeyin gözlerine baktım" ifadelerini kullanan şarkıcı, "Bu beni beş gün kadar sarstı. Beni mahvetti. Artık gökyüzüne aynı gözle bakamam. Geri gelebileceklerini düşündüm"

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)