DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

AA'dan 'Özel Harekat'a taziye ziyareti

AA'dan 'Özel Harekat'a taziye ziyareti

11.08.2016 17:39:33
AA Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında F-16'ların bombaladığı Polis Özel Harekat Daire Başkanlığına taziye ziyaretinde bulundu.

Mutanoğlu, beraberindeki Anadolu Ajansı Haber Akademi Koordinatörü Ümit Sönmez ve Anadolu Ajansı Haber Akademi Koordinatör Yardımcısı Hayri Çetinkuş ile darbe girişimine katılan askerlerin hedefi olan Gölbaşı'ndaki Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Harekat Daire Başkanlığını ziyaret etti.

15 Temmuz gecesinde savaş uçaklarının yaptığı bombalı saldırıya ve verilen şehitlere ilişkin yetkililerden bilgi alan Mutanoğlu, Özel Harekat Daire Başkan Yardımcısı Mahmut Yenikalaycı ile de bir araya geldi.

FETÖ'nün darbe girişimi sırasında şehit olanlar için Anadolu Ajansı ailesinin taziyelerini ileten Mutanoğlu, ziyaretin sonunda Yenikalaycı'ya, 15 Temmuz'daki darbe girişiminin kronolojisini içeren, verilen demokrasi mücadelesinin fotoğraflarla yansıtıldığı, Anadolu Ajansı tarafından hazırlanan "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabını hediye etti.


Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş