2020 Yılının en şık gümüş kolye modelleri

925 ayar nitelikli gümüşü dönemin trendleri ışığında zevkle yorumlayan MiaVento, yeni yılda da kullanıcılarının bedenini saracak, özgün ürünlerle karşımızda.

19.03.2020 15:56:43

Bizler de sizin için aksesuarların parlak ışığını stiline işlemek isteyen kadınların beğenisini toplayan en şık gümüş kolye modellerini mercek altına altık.

Pırlanta ışıltılı gümüş kolye

4_182

Kendini el işçiliğine adamış marifetli parmaklardan çıkan MiaVento gümüş kolye koleksiyonları kombinlerine pırlanta ve altının kendine özgün enerjisini taşımak isteyen kadınları kendine çekiyor. Baget serisinin en ışıltılı parçaları arasında yer alan pırlanta montur tasarımları, gümüş üzerine beyaz altın kaplama yapılarak elde ediliyor. Zirkon taşına yuvarlak hatlı saf pırlanta kesimini işleyen modeller gece kıyafetlerinin, abiyelerin ve gelinliklerin göz alıcı tamamlayıcılarından. Uygun saklama koşulları ve MiaVento'nun kaliteli bakım hizmetleri sayesinde uzun yıllar kullanabilecek pırlanta montur gümüş kolye, değerli taşların parıltısını yaşamına dahil etmek isteyen kadınlarla buluşmayı bekliyor.

Gümüş kolyede yakut damla etkisi

04_2

MiaVento'nun 2020 yılı için özel olarak hazırladığı gümüş kolye modelleri içerisinde en dikkat çeken parçaları arasında boyunları gerdanlık edasıyla saran gümüş kolyeler var.  Özel kaplamalarla kalitesi arttırılan zirkon taşını estetik çizgilerle buluşturan modellerin odağında ileri teknoloji kullanılarak üretilen değerli taşlar yer alıyor. Damla kesim sentetik yakutu gümüşün ışıltısıyla saran kolye tasarımı görenleri kendine hayran bırakıyor. Elmasın duru ruhunu bedenlere taşıyan tektaş gümüş kolye modelleri ise büyülü bir objeyi andırıyor. Hem günlük tarzında fark yaratmak isteyen hem de özel akşamlarına değerli taşların enerjisini dahil etmek isteyen kadınların beğenisini toplayan kolyeler bu yıl adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Gümüş üzerine renkli dokunuşlar

03

Birçok kişi gümüş takı deyince beyaz renkli, açık tonlu ürünlerden bahsedildiğini düşünür. Fakat artık uzun yıllar boyunca tekdüze bir dizayn çizgisi üzerinde ilerleyen gümüş takı modellerinin yeniden yorumlandığını görüyoruz. Son dönemlerin trendlerini koleksiyonlarına dahil eden MiaVento da gümüşü renkli dokunuşlar ve özel taşlarla taçlandırıyor. Ürünlerin yaşamın göz alıcı renkleriyle kaplandığı modeller kombinlere bahar aylarının ruhu canlandıran enerjisini işliyor. Minimal renkli dokunuşları keyif veren desenlerle buluşturan kolye tasarımları ince gümüş zincirleri ile stilini ortaya koymak isteyen kadınların vazgeçilmezleri arasındaki yerini aldı bile.

Estetik figürleri nitelikli gümüşle harmanlayan tasarımlar

02

Aksesuar bir kombinin stilini ve duruşunu tamamlamakla kalmaz aynı zamanda kullanıcısının enerjisini ve ruhunu da ortaya koyar. Doğru takı tercihinin bedendeki etkisini çok iyi bilen MiaVento, zarif ve ince kolye tasarımları ile güçlü kişiliğini narin dokunuşlarla beslemek isteyen kadınların dileğini yerine getiriyor. Melek figürünü çağdaş moda akımlarının modern çizgileriyle bezeyen taşlı gümüş kolye tasarımları, 2020'nin en iddialı parçalarından biri. Kullanıcısına kendini özel hissettirmek için tasarlanan üründe farklı formdaki taşların lezzetli uyumu dikkatleri çekiyor. Zıt renkleri tek bedende buluşturan gümüş kolye modelleri kontrast tonlar arasındaki esrarengiz uyumu sevenlerin boyunlarını süslemeye hazır.  

Aksesuarda baget etkisi

01

Bagetstili geometrik bir forma ve ürünleri hareketlendiren özgün bir enerjiye sahip. Şehir tarzını bir araya gelmesi beklenmeyen parçaların sürpriz ruhuyla besleyen baget gümüş kolye modelleri, her kombine uygun minimal çizgilerden oluşuyor. Kare formlu çerçevenin içini ametist taşının renkli çeşitleriyle dolduran tasarımları hem günlük kıyafetlerle hem de akşam kombinleriyle kullanmak mümkün. Kelebeğin narin duruşunu beyazın saf ruhuna işleyen kolye modeli ise bir kadına alınabilecek en güzel hediyeler arasında.

MiaVento tarzı gümüş parıltısıyla taçlandıran benzersiz parçalara imza atıyor. Yükselen mücevherat fiyatları karşısında stilini ışıklandırmak için kaliteli alternatifler arayan kullanıcıyı avantajlı fiyatlar ve müşteri memnuniyetini ön plana koyan hizmet anlayışı ile buluşturan MiaVento, sizleri eşsiz koleksiyonlarıyla tanışmaya davet ediyor.

YORUMLAR (0)