DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

15. Adnan Menderes Bisiklet Yarışları

15. Adnan Menderes Bisiklet Yarışları

7 Yıl Önce
2015-05-30 14:38:36
Balıkesir'de bu yıl 15'incisi düzenlenen Adnan Menderes Bisiklet Yarışları, sona erdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Bisiklet Federasyonu, Karesispor Kulübü ve Adnan Menderes Mahallesi Muhtarlığı'nca organize edilen ve iki gün süren etkinliğin son gününde, Adnan Menderes Caddesi üzerinde halk ve kriteryum yarışları yapıldı.

Konya Torku Şekerspor, Sakarya Arifiye Gençlik Merkezi, Kocaeli Gençlik Merkezi, Kocaeli BRİSA Spor, Bolu Gençlik Merkezi, Kapadokyaspor, Karesispor kulüplerinden 300'ü aşkın bisikletçinin katıldığı etkinliklerde, halk yarışı kategorisinin startını Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur verdi.

Yarışlarda rahatsızlık geçiren bazı sporculara olay yerinde sağlık görevlileri tarafından müdehale edildi.

Halk yarışlarının ardından Türkiye genelindeki 8 kulüpten 39 profesyonel bisikletçinin katıldığı 26 kilometrelik kriteryum yarışları yapıldı. Kriteryum yarışlarında birinciliği Konya Torku Şekerspor'dan Alihan Demirbağ, ikinciliği BRİSA Spor'dan Onur Turgut, üçüncülüğü de Torku Şekerspor'dan Emre Torun elde etti.

Bu sporculara ödülleri, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve AK Parti Balıkesir 1. sıra milletvekili adayı Mahmut Poyrazlı tarafından verildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

asım

sıra netanyahut sisi de dedir iNŞAALLAH

Görüş Bildir Bizimle Paylaş