DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

14 yaşındaki çocuk arkadaşını vurdu

İstanbul Küçükçekmece'de 14 yaşındaki bir çocuk, 11 yaşındaki okul arkadaşını av tüfeğiyle vurarak öldürdü...

29.05.2015 02:59:16

Ajansların haberine göre; Küçükçekmece Halkalı Eski Bağlar Caddesi'ndeki parkta bulunan halı sahaya gelen ortaokul öğrencisi 14 yaşındaki Yusuf Y. ile okul arkadaşı 11 yaşındaki Ali Ekber Sakar, halı sahanın idari ofisine girdi. 

Bir süre sonra ofisten silah sesi gelmesi üzerine odaya girenler, Sakar'ı av tüfeğiyle vurulmuş halde buldu. 

Durumun bildirilmesi üzerine, olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, Sakar'ın hayatını kaybettiği belirlendi. 

Olayın kaza olabileceği ihtimalini de göz önünde bulunduran polis ekipleri, Yusuf Y. ile halı sahanın yöneticisini polis merkezine götürdü. 

Sakar'ın cesedi olay yerindeki incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılırken, polis ekipleri herhangi bir olay yaşanmaması için bölgede güvenlik önlemi aldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Murat AKSOY

'Yok ya! aklı yok mu koca Profosörümüzün.O insanlar suçlu yapacak deliler var mi ki sözleriyle onları suçlu gösterecek o kadar paralelin ekmeğine yağ sürdü.Yemezler. Kurtulmuş aklını kullanmayı bilmiyorsa Ak Parti'den ayrılsın.'ESKİ BİR HAS PARTİ MENSUBU OLARAK BU YORUMA KELİMESİ KELİMESİNE KATILIYORUM VE NUMAN BEYİ İSTİFAYA DAVET EDİYORUM.SENİN DE SİYASETİN BURAYA KADARMIŞ NUMAN BEY.SANA PARALELLE MUTLULUKLAR.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş