DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

11 terörist öldürüldü

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Mardin Dargeçit ve Hakkari kırsalına icra edilen hava harekatında 11 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

4 Yıl Önce
2017-07-11 08:53:40

TSK'dan yapılan açıklamada, 11 Temmuz 2017 tarihinde gece saatlerinde, Mardin/Dargeçit kırsalına Türk Hava Kuvvetlerine ait savaş uçakları ile hava harekatı düzenlendiği belirtilerek eylem hazırlığında olduğu keşif ve gözetleme vasıtaları ile tespit edilen 8 örgüt mensubunun etkisiz hale getirildiği; iki silah mevziinin imha edildiği kaydedildi. Görevlerini başarıyla icra eden savaş uçaklarının emniyetle üslerine döndükleri bildirildi.

HAKKARİ KIRSALINA HAVA HAREKATI

Öte yandan, 11 Temmuz 2017 tarihinde gece saatlerinde, Hakkâri kırsalına Türk Hava Kuvvetlerine ait savaş uçakları ile hava harekatı düzenlendiği belirtilerek eylem hazırlığında olduğu keşif ve gözetleme vasıtaları ile tespit edilen 3 örgüt mensubunun etkisiz hale getirildiği; bir mağaranın özel mühimmat kullanılarak imha edildiği ifade edildi. Görevlerini başarıyla icra eden savaş uçaklarının emniyetle üslerine döndükleri kaydedildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş