DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

1. Avrupa Oyunları

1. Avrupa Oyunları

19.06.2015 15:23:41
1. Avrupa Oyunları'nda (Bakü 2015) Türkiye'ye tekvando branşındaki tek derecesini, kadınlar 67 kiloda mücadele eden Nur Tatar getirdi.

Crystal Hall'da 4 gün boyunca düzenlenen tekvando müsabakalarında Türkiye'yi Görkem Sezer, Rukiye Yıldırım, Hatice Kübra Yangın, Servet Tazegül, Yunus Sarı, Nur Tatar, Ali Sarı ve Furkan Asena Aydın temsil etti.

Türkiye adına oyunlarda yarışan 8 tekvandocudan yalnızca olimpiyat ve dünya ikincisi Nur Tatar, kadınlar 67 kiloda bronz madalya kazanarak derece elde etti.

Erkekler 80 kiloda Yunus Sarı ve +80 kiloda kardeşi Ali Sarı ilk turda, 68 kiloda dünya ve olimpiyat şampiyonu Servet Tazegül ile 58 kiloda Görkem Sezer repesaj maçlarında elendi.

Kadınlarda ise 49 kiloda Rukiye Yıldırım ve +67 kiloda Furkan Asena Aydın ilk turda, 57 kiloda Hatice Kübra Yangın çeyrek finalde oyunlara veda etti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

rojda

1-Ak-trol değil,Kürdüm2-Kimseye körükörüne oy vermedim,3-Gezi vatana ihanet kalkışması idi,4-Hürriyet, Sözcü ve uzantıları gazetecilik değil provokatörlük yapıyor,5-Hdpkk'ya bu ülkenin ekmeğini yiyen oy vermez,veren yediği çanağa sıçmış olur,6-Muhalefetin Akp'yi iktidardan düşürmekten başka amacı yok.7-Konjonktür de Akp-RTE'den başka proje üreten yok.8-Para uğruna hapis yattığın fikirlerin vazgeçmişsin,9-Kendi işini yaparak değil ,başkalarının işine burnunu sokarak gündemde kalmaya çalışıyorsun.10-Karşı olmana rağmen RTE-Akparti karşıtlığından faydalanarak filminin reklamını yapıyorsun.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş
İHH Ramazan