DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

1. Avrupa Oyunları

1. Avrupa Oyunları

18.06.2015 18:02:56
1. Avrupa Oyunları'nda (Bakü 2015) masa tenisi tek kadınlar kategorisinde Türkiye adına yarışan Melek Hu, Polonyalı Qian Li'yi 4-3 yenerek yarı finale yükseldi.

Bakü Spor Merkezi'nde akşam seansında yapılan çeyrek final mücadelesinde Polonya adına yarışan Li'yi 11-9, 11-3, 11-7, 9-11, 4-11, 3-11 ve 11-9'luk 7 setin ardından 4-3 mağlup eden Melek Hu, üst tura adını yazdırdı.

Melek Hu, yarı finalde Hollanda'yı temsil eden Jiao Li ile yarın TSİ 10.00'da karşılaşacak. Hu, karşılaşmadan galip ayrılması halinde akşam seansında altın madalya mücadelesi verecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

M

Bizim her çağımız ulul emr çağıdır, bu çağda Tayyip Erdoğan çağıdır. Kim Kendine ululemrine karşı neyi engel tutuyorsa birdaha düşünsün. Lafım Allah Allah diyenleredir. Allah deyipte, Allah'ın emrettiği gibi ulul emrine tabii olmayanlaradır! Evet, fetullahçı, ve başka sapkınlara gönül veren kardeşim, bu laf sana. Aklınızı kullanın artık. Hangi hoca liderden önemli olabilir? Bunu hangi çağda gördük? Allah ve peygamberi sav bizi bu konu hakkında açıkca uyardılar. Kurana itibar edin! Hadislerinde bir kısmını kabul bir kısmını reddedip kendinize zulum etmeyin! Vesselam

Görüş Bildir Bizimle Paylaş